Popis realizovaných webových prezentací

STACH software České Budějovice STACH software České Budějovice
Úvodní strana  Služby spojené s internetem  Software  Kontakt  Reference na realizované projekty

www.bonsai-today.com  BONSAI-TODAY.COM: anglická mutace populárního zpravodajského serveru o bonsajích, suiseki, asijských zahradách a kaprech koi.
Redakční systém sdílený s českou verzí (www.bonsai-dnes.cz) umožňuje překlady českých verzí článků a popisků k fotografiím, nezávisle v české a anglické verzi sledovat čtenost a hodnocení článků.
Rozsah realizace: kompletní webová prezentace PHP, CSS, MySQL včetně pronájmu www serveru.
 
www.hnojiva.info  HNOJIVA.INFO: www prezentace výrobců a prodejců hnojiv značky TRISOL pro hobby a zahradnictví.
Provozovatel má k dispozici jednoduchý redakční systém umožňující mu vkládat články a aktuality na titulní stranu; přes www rozhraní může provozovatel aktualizovat, doplňovat a modifikovat on-line katalogy produktů.
Rozsah realizace: kompletní webová prezentace PHP, CSS, MySQL včetně pronájmu www serveru.
 
dacia.autolinhart.cz  DACIA Autolinhart Borek a.s. České Budějovice: prezentace prodejce vozů značky Dacia.
Jednoduchá www prezentace menšího rozsahu představující nový sortiment prodejce automobilů.

Rozsah realizace: kompletní webová prezentace PHP, CSS, MySQL včetně pronájmu www serveru.
 
www.billerburda.cz  BILLER & BURDA s.r.o České Budějovice: www prezentace autorizovaného prodejce firmy Atlas Copco s nabídkou kompresorů, elektrocentrál, stavební a demoliční techniky, elektrického a pneumatického nářadí. Aktivní stránky s on-line katalogy a nástroji pro jejich snadnou údržbu přímo uživatelem.
Rozsah realizace: kompletní webová prezentace PHP, CSS, MySQL včetně pronájmu www serveru.
 
www.primocar.cz www.vegatrucks.cz  Vega Trucks a.s. Nýřany a Primo Car Cheb: koncesionář a partner Renault.
Pro Vega Trucks přepracování nevyhovující prezentace vytvořené jiným subjektem, v případě Primo Car vytvoření prezentace nové.
Dynamické stránky programované v PHP s využitím SQL databází. Designová podobnost vyjadřuje příbuznost firem. Uživatelé mají k dispozici nástroje pro údržbu obsahu prezentace nevyžadující speciální znalosti webových technologií. Obě prezentace si automatizovaně vyměňují data (ojeté vozy) s partnerskými www servery.
Rozsah realizace: kompletní webové prezentace, registrace vhodných doménových jmen, pronájem www serveru - obě prezentace sdílejí jeden server.
 
www.eco-design.cz  ECO DESIGN s.r.o Č.Budějovice: www prezentace výrobce špičkového interiérového osvětlení.
Přepracování nevyhovující prezentace vytvořené jiným subjektem.
Dynamické stránky programované v PHP. Důsledné oddělení obsahu od formy jeho zobrazení pomocí kaskádových stylů (CSS) respektuje nejnovější trendy v oblasti tvorby www stránek, snižuje objem přenášených dat až o 50 % a podstatně zjednodušuje údržbu celé prezentace.
Rozsah realizace: kompletní webová prezentace včetně úpravy fotografií a střihu video clipu, registrace vhodných doménových jmen, pronájem www serveru.
 
www.kapr-koi.cz  ALCEDOR - kapr KOI: www prezentace firmy zabývající se prodejem japonských kaprů koi, okrasných ryb, krmiv, příslušenství a zakládáním okrasných zahradních jezírek.
Použité postupy programování zaručují jednoduchou a rychlou údržbu jednotlivých stránek a podstránek, popř. vkládání stránek nových.
Součástí prezentace je i elektronický obchod, plně obsluhovatelný uživatelem (definice kategorií zboží, vkládání jednotlivých položek zboží, opravy údajů o zboží, vyřazování zboží dočasně nedostupného, vkládání fotografií zboží...) včetně evidence stálých zákazníků. SQL databáze.
Rozsah realizace: kompletní webová prezentace, digitální fotografie, pronájem www serveru.
 
www.autolinhart.cz  AUTOLINHART BOREK: www prezentace koncesionáře firmy Renault.
Rozsáhlá prezentace zahrnující informace o nových vozech, akční nabídky a nabídky předváděcích vozidel aktualizované z dat centrály Renault ČR. On-line autobazar, on-line objednávky servisu s vazbou na vlastní DMS. Veškerý obsah je aktualizován uživatelem, který má k dispozici jak rozsáhlý soubor nástrojů pro správu a údržbu prezentace, tak i detailní informace o návštěvnosti, včetně statistik nejžádanějších modelů vozidel jak mezi novými, tak i mezi předváděcími a ojetými vozy.
Aktuální nabídka akcí, předváděcích a ojetých vozů rovněž ve wap verzi vhodné pro prohlížení prostřednictvím mobilních telefonů a podobných zařízení.
Rozsah realizace: kompletní webová prezentace, digitální fotografie, pronájem www serveru.
 
www.biplast.cz  BIPLAST s.r.o.: výroba fóliových a plastových bazénů, izolace proti vodě a ropným látkám, čistírny odpadních vod, septiky, jímky,nádrže pro potravinářské účely, elektro služby. .
Standardní prezentace s doplňky v technologii macromedia flash.

Rozsah realizace: kompletní webová prezentace, zpracování obrázků. Prezentace je umístěna na webhostingovém serveru určeném zákazníkem.
 

www.realistav.cz  REALISTAV s.r.o Č.Budějovice: www prezentace firmy zabývající se budováním mobilních sítí a stavební činností.
Přepracování nevyhovující prezentace vytvořené jiným subjektem. Velké množství dokumentačních fotografií použito jako ilustrační obrázky k jednotlivým tématům. Nástroje pro uživatelskou údržbu některých částí prezentace.
Programování PHP, databáze MySQL.
Rozsah realizace: kompletní webová prezentace.
 
www.truckbazar.cz  TRUCK bazar: on-line autobazar ojetých nákladních vozů a tahačů. Výběr podle několika kritérií, odesílání poptávek, vstupní formuláře pro oceňování vozů.
Databáze ojetých vozů je několikrát denně automaticky aktualizována z partnerských serverů daty předávanými ve formátu XML.
Aktivní stránky využívající SQL databáze.
Rozsah realizace: kompletní webová prezentace včetně pronájmu www serveru.
 
www.rtrucks.cz  AUTOLINHART TRUCK a.s. Č.Budějovice: www prezentace autorizovaného dealera firmy RENAULT, nákladní vozy. Obsažný katalog nových vozů, on-line nabídka ojetých vozů. Nástroje pro uživatelskou údržbu prezentace. Aktivní stránky využívající SQL databáze.

Rozsah realizace: kompletní webová prezentace včetně pronájmu www serveru.
 

www.bonsai-dnes.cz  BONSAI-DNES CZ:  internetový zpravodaj ze světa bonsají a příbuzných oborů. Aktivní stránky s možností vkládání článků, jejich hodnocení čtenáři a diskuse čtenářů k článkům, vkládání a údržbu anket či soutěží. Čtenáři mohou sami vkládat informace do sekce "zprávičky". Automatické informování zaregistrovaných čtenářů o aktualizaci obsahu zpravodaje či sledování diskuse k jednotlivým tématům prostřednictvím e-mailu. Průběžná statistika nejčtenějších článků, archiv článků podle tématu. Redakce má k dispozici rozsáhlý soubor nástrojů pro správu zpravodaje prostřednictvím internetu, každé ráno obdrží automatizovaně e-mailem podrobnou denní statistiku návštěvnosti serveru, k dispozici má rovněž dlouhobé statistické informace.
Rozsah realizace: kompletní webová prezentace vyjma několika statických stránek s respektováním grafického uspořádání dle zadavatele, pronájem www serveru.


 
www.tatrabazar.cz  TATRABAZAR: on-line autobazar ojetých nákladních automobilů. Vyhledávání podle kategorií, ceny, roku výroby. Detailní popisy vozů, fotografie, možnost odeslat informaci o vozidle včetně foto na libovolný e-mail. Zadání nabídky a poptávky prostřednictvím internetu. Detailní statistiky přístupů až na úroveň jednotlivých prezentovaných vozidel. Vícejazyčná verze postavená na bázi slovníků, jejichž modifikací je možno uživatelsky přeložit prezentaci do dalšího jazyka. Doplňování a modifikaci databáze vozů provádí uživatel prostřednictvím námi dodaného programového vybavení.
Rozsah realizace: kompletní webová prezentace včetně vnitrofiremního systému evidence nabídek a poptávek + pronájem www serveru.
 
www.odkaznik.bonsai-dnes.cz  Odkazník Bonsai-Dnes.cz:  portál odkazů s tématikou bonsai, suiseki, asijské zahrady a okrasné dřeviny, součást projektu Bonsai-dnes.cz. Prezentace plně postavená na SQL databázi umožňuje vkládat a editovat odkazy, výběr odkazů podle kategorií, zobrazení podle zemí, návštěvnosti, nejnovějších či hodnocení. Hodnocení odkazů návštěvníky, statistika kliknutí odkazů. Automaticky se překládající anglická verze
Rozsah realizace: kompletní webová prezentace, pronájem www serveru.
 
www.scv.cz  SERVISCENTRUM Vysočina s.r.o Jihlava: prezentace špičkového dealera firmy TATRA Kopřivnice. Katalog nových vozů, rozsáhlý katalog nástaveb a přestaveb vozů na podvozcích Tatra včetně fotodokumentace, Aktivní stránky s možností on-line objednávky náhradních dílů a servisu. K dispozici nástroje pro uživatelskou údržbu databáze kontaktů na jednotlivé pracovníky firmy zveřejněných v rámci prezentace.
Rozsah realizace: kompletní webová prezentace včetně pronájmu www serveru.
www.parma.cz  PARMA servis s.r.o České Budějovice: prezentace firmy zaměřené na prodej vozů TATRA, náhradních dílů, příslušenství a servis nákladních vozidel. Aktivní stránky s možností on-line objednávky náhradních dílů, vyhledávání v rozsáhlém katalogu podle několika kritérií, přímý vstup objednávky. Součástí prezentace je rovněž zpracování dat z internetu přímo v informačním systému firmy bez nutnosti přepisování. Obousměrná komunikace mezi prodejnami a centrálou prostřednictvím internetu.
Rozsah realizace: kompletní webová prezentace včetně pronájmu www serveru, kompletní informační systém firmy.
 
www.slalom.cz  SK VS Č.Budějovice: webové stránky sportovního oddílu zaměřeného na vodní slalom. Poměrně rozsáhlá aktivní prezentace s informacemi sportovního klubu, databázemi fotografií ze závodů s možností odesílání formou e-pohlednic, aktivními žebříčky jak klubovými, tak i celorepublikovými, detailní výsledky jednotlivých závodníků, informace o provozu umělé slalomové dráhy v Českém Vrbném s možností automatického zasílání aktuálního plánu provozu na e-mailové adresy. Propracovaný systém přihlašování na závody prostřednictvím internetu. Řada prvků zde použitých a vyzkoušených je aplikovatelná i ve firemních prezentacích. SQL databáze.
Rozsah realizace: kompletní webová prezentace včetně pronájmu www serveru.
 
www.ahojbazar.stachsw.cz  AHOJ bazar: internetový bazar vodáckého a outdoorového vybavení. On-line vkládání a mazání inzerátů, členění inzerátů do kategorií a podkategorií, statistika inzerátů, zobrazení nejnovějších, generování seznamu novinek pro zobrazení na jiných webových stránkách formou upoutávky. Administrátorské nástroje pro správu systému. SQL databáze.
Rozsah realizace: kompletní webová prezentace včetně pronájmu www serveru.
 
www.taka.stachsw.cz  Taka: osobní stránky japonského sportovce studujícího v ČR. Stránky vedle obsahu zajímavé také tím, že bylo nutno skloubit psaní textů ve třech jazycích (japonštině, češtině a angličtině) na každé stránce. Pro korektní zobrazení japonských znaků je nutná instalace podpory japonštiny do prohlížeče.
Rozsah realizace: kompletní webová prezentace včetně pronájmu www serveru.
 
nahoru  
  © S T A C H    s o f t w a r e    '91 - '17